אודות

לשכה פרטית מרכז השמה LR הוקמה בשנת 2015, ותוך זמן קצר הפכה לחברה מובילה בתחום משאבי האנוש באזור קיסריה והסביבה. במציאות החדשה זו הצליחה לשכה פרטית מרכז השמה LR לבלוט באמצעות יצירת הזדמנויות תעסוקה מגוונות לכל מגזרי האוכלוסיה, באמצעות בניית דסקים מתמחים במקצועות השונים, הודות למחוייבות מלאה להצלחתם של לקוחותינו – ולצמיחה המקצועית של עובדינו.

כיום, מרכז השמה LR גאה להוביל את עולם התעסוקה הגמישה באזור ולספק את שירותיה למאות גופים וחברות במשק. החברה עושרה זאת תוך פיתוח שירותים חדשניים וכלי עבודה יעילים ומתקדמים המקנים ללקוחותינו יתרון גדול בהתמודדות עם האתגרים הכלכליים והתעסוקתיים המונחים לפתחם – בדרך להגשמת חזונם העסקי.

בכל יום, פונים אל מרכז השמה LR מכל רחבי הארץ מועמדים רבים לעבודה – ופניות של חברות המעוניינות בעובדים, בכל הדרגים ובכל ענפי המשק. אנו מטפלים בכל אחד ואחת מהם באופן אישי האמצעות מבנה ייחודי של חלוקה לדסקים מקצועיים, כל דסק מתמחה בתחום ספציפי – דבר המבטיח שרות מקצועי וממוקד מטרה .

סוד ההצלחה של כל ארגון טמון באיכות עובדיו, בחיבור ביניהם ובהתאמתם לאופי הארגון. אנחנו במרכז השמה LR מאמינים כי המשאב היקר ביותר הינו המשאב האנושי על כן סודנו הוא בחיבור האדם הנכון למקום הנכון!

אנו מקפידים לגייס לשורותינו את האנשים הכי טובים
אנו משקיעים בהם ללא גבולות – בכך אנו מבטיחים ללקוחותינו את השירות הטוב ביותר.
אנו מתגאים במאות סיפורים אנושיים של הצלחות במסגרתן הצבנו אנשים שנקלטו במקומות עבודה ונשארו לאורך שנים רבות
מיום הקמת החברה הצבנו סטנדרטים גבוהים בכל הקשור ברמת שירות מעולה ללקוחותינו.
אנו מציבים מנהל לקוח אישי לכל לקוח; מנהל זה לומד ומכיר את צרכי הארגון ומהווה כתובת לצרכיו המשתנים, תוך קיום תהליך מתמשך של לימוד, בקרה ושיפור איכות השירות.
הודות לכך, אנו מסוגלים לבצע התאמה מדויקת של העובד לארגון ולתפקיד הנדרש, לאבחן ולהדריך את המועמד לקראת ראיון העבודה.
כל אלה, מעמידים אותנו לאורך שנים בחזית התחום ומבטיחים ללקוחותינו פתרונות גיוס אופטימאליים. הנכם מוזמנים להתרשם, להצטרף וליהנות משירותינו.